StakeLog
Bet-trackerStatistikPriserArenaPredictionsVærktøjerBlog
Log indOpret konto
  1. Statistik

Turneringer

  • Superligaen
  • Premier League
  • La Liga
  • Serie A
  • Bundesliga
  • Ligue 1
  • Liga Profesional Argentina
  • A-League
  • Pro League
  • Brasileirão Serie A
  • Super League Greece
  • Eredivisie
  • J1 League
  • Liga MX
  • Eliteserien
  • Ekstraklasa
  • Primeira Liga
  • Liga I
  • Saudi Pro League
  • Super League Schweiz
  • Super Liga
  • Scottish Premiership
  • Allsvenskan
  • K League 1
  • Super Lig
  • MLS

Europæiske klubturneringer

  • Champions League
  • Conference League
  • Copa Libertadores
  • Europa League

Landshold

  • Africa Cup of Nations
  • Copa America
  • FIFA World Cup
  • International Friendlies
  • UEFA Euro
  • UEFA Nations League
  • WC Qualification - Asia
  • WC Qualification - CAF
  • WC Qualification - CONCACAF
  • WC Qualification - Oceania
  • WC Qualification - UEFA
Screener

Eredivisie

Holland

OverblikStillingHoldstatistikSpillerstatistik
Henter topscorerne
#SpillerMålAssistKampeMin.
StakeLog© 2026
PredictionsBookmakereBlogVærktøjerVilkår
PrivatlivCookies
Ansvarligt spilDisclaimer
18+

Spil ansvarligt. StakeLog er et betting-trackingsværktøj. Vi er ikke et spilleselskab.

Har du problemer med spil? Kontakt StopSpillet på 70 22 28 25 eller besøg stopspillet.dk.

Filtrer på tværs af ligaer

Summeret kamp for kamp fra arkivet.

Forklaringer til tabellen

Rul tabellen vandret, hvis alle kolonner ikke kan være på skærmen. En tankestreg betyder, at tallet ikke vises. Se kolonnens forklaring og grundlag. 0 vises som nul.

Mål
Mål i den valgte turnering og sæson
Assist
Assists i den valgte turnering og sæson
Kampe
Kampe med spilletid i arkivet
Min.
Spilleminutter i alt
#SpillerMålAssistKampeMin.
1A. Ueda251312533
2M. Godts1713332776
3T. Parrott164282206
4R. Pepi161261433
5I. Saibari158272145
6G. Til144292247
7J. Trenskow135342773
8B. Linssen127322251
9T. Lauritsen125343042
10M. Suray122322603
Viser de 10 øverste på mål. Hele feltet, karaktererne og sortering på assists, minutter og kampe følger med Pro.Se Pro